راهنمای خرید و بهره برداری از دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی

راهنمای خرید و بهره برداری از دستگاه تصفیه آب خانگی

یکی از نکاتی که معمولا مورد توجه خریداران دستگاه های تصفیه آب خانگی قرار می گیرد حجم یا ظرفیت گنجایش آب مخزن دستگاه تصفیه آب است. باید دانست که اولا حجم مخزن دستگاه هیچ ارتباط و تأثیری بر توانایی دستگاه ندارد و ثانیا حجم مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی باید صرفا متناسب با میزان مصرف خانواده باشد.(مثلا حجم مخزن مورد نیاز تصفیه آب برای یک خانواده کم جمعیت که مصرف روزانه اش حدود 3 تا 5 لیتر است حداکثر 6 لیتر خواهد بود تا آب مخزن دستگاه حداقل یک بار در روز استفاده شود و با آب تا تازه جایگزین شود.) همچنین بدیهی است برای مصارف بیشتر استفاده از مخازن بزرگتر مناسب خواهد بود.

تصفیه آب خانگی نیازمند رسیدگی مرتب و مداوم جهت حفظ عملکرد آن می باشد .از جمله مواردی که در حفظ عملکرد مناسب انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی بسیار مهم است تعویض به موقع فیلترهای کارتریج ، ممبران های اسمز معکوس و دیگر موارد احتمالی که در دفترچه راهنمای مخصوص بهره برداری دستگاه های تصفیه آب به آنها اشاره شده است ، می باشد.

بمنظور انتخاب دستگاه تصفیه آب مناسب، بررسی مواردی از قبیل ابعاد و اندازه های دستگاه، محل نصب و راه اندازی دستگاه تصفیه آب خانگی ( زیر سینک آشپزخانه ، روی دیوار، پیشخوان آَشپزخانه و … ) مدت زمان تعویض یا شستشوی فیلتر، هزینه نصب و راه اندازی و تعویض فیلتر، شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب و … توصیه می گردد.

زمان تعویض فیلترهای دستگاه های تصفیه آب نسبت به نوع سختی آب مناطق مختلف کشور متفاوت می باشد که در هنگام نصب توضیحات لازم و مورد نیاز در خصوص زمان و چگونگی تعویض فیلتر ، توسط نصاب دستگاه به مصرف کننده گرامی ارائه می گردد.

خرید دستگاه تصفیه آب با کیفیت ضامن سلامتی شما است و هزینه ای که برای خرید آن پرداخت می نمائید ، در واقع سرمایه گذاری شما برای سلامت خانواده خود می باشد. امروزه با توجه به وجود انواع آلودگی های میکروبی و شیمیایی در آب، استفاده از دستگاه تصفیه آب نه یک انتخاب بلکه یکی از ضروریات تامین سلامت در خانواده هاست .با خرید دستگاه های تصفیه آب ارزان قیمت و بی کیفیت پول خود را دور نریزید و با انتخاب صحیح خود، دستگاه تصفیه آب مناسب را در منزل نصب نمائید و از هزینه ای که پرداخت نموده اید، هم خیالتان راحت باشد و هم اینکه از خدمات پس از فروش کالای خریداری شده خود راضی باشید.

در صورت هرگونه سوال و یا سفارش تلفنی می توانید از طریق شماره تلگرام تصفیه آب ۰۹۱۳۹۷۰۶۶۵۰  و یا ایمیل info@abgovara.com با کارشناسان تصفیه آب گوارا در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام

چگونه می توانم به شما کمک کنم؟😊

SocialSocial