استاندارد بنیاد کیفیت آب WQA

استاندارد بنیاد کیفیت آب WQA

اتحادیه استاندارد بنیاد کیفیت آب WATER QUALITY ASSOCIATION چیست؟

اتحادیه کیفیت آب WATER QUALITY ASSOCIATION که به اختصار به آن WQA نیز گفته میشود یک نهاد در کشور آمریکاست که وظیفه آن کنترل صنایع آب و فاضلاب، تصفیه خانه های شهری، تصفیه آب های صنعتی و خانگی است، امروزه با افزایش جمعیت در سراسر جهان، کنترل کیفیت منابع آب و صنایع در ارتباط با آب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و در نهایت پیچیدگی های خود را تیز دارد.

استاندارد بنیاد کیفیت آب WQA در درجه اول صنایع مرتبط با آب چه صنایع بزرگ و یا صنایع صنعتی و خانگی را تحت کنترل کیفیت قرار میدهد. برای این اتحادیه هیچ فرقی نمیکند که این صنایع تصفیه خانه شهری باشد و یا کارخانه ساخت دستگاه تصفیه آب خانگی. هدف این اتحادیه یک چیز است و آن هم فراهم ساختن آب سالم و بهداشتی برای مصرف کننده نهایی.

البته این اتحادیه برای فراهم ساختن این شرایط از جهات مختلف اعضای خود را به صورت های گوناگون مورد بررسی قرار میدهد.

۱- منابع اطلاعاتی به روز در خصوص آب و سلامتی آن

۲- پشتیبانی از مجموعه های تحت پوشش خود

۳- آموزش حرفه ای ساخت و تولید با استاندارد های به روز

۴- آزمایشگاه به روز جهت برسی محصولات و کیفیت آب خروجی صنایع تحت پوشش

قطعاً سوال بسیاری ازشما این است که چه طور میتوانیم بفهمیم که یک دستگاه تصفیه آب خانگی مورد تایید نهاد استاندارد است؟

تمام محصولاتی که عضو این سازمان هستند بر روی تمام محصولات خود آرم و لوگو این اتحادیه را چاپ کرده اند.

لوگو اتحادیه کیفیت آب 

گواهینامه WQA

همچنین این اتحادیه دارای مهر طلایی است که اعتبار آن توسط سازمان ملی استاندارد آمریکا و شورای استاندارد کشور کانادا مورد تایید و بررسی قرار گرفته است.

در نتیجه کمپانی های سازنده دستگاه تصفیه آب که دارای استاندارد NSF هستند و مطابق مقررات این سازمان تولید و عرضه شده باشند میتوانند این نشان را اخذ نمایند.

استاندارد بنیاد کیفیت آب WQA داردای دو نشان است که روی بسیاری از تجهیزات و دستگاه تصفیه آب موجود می باشد. وجود این نشان ها این اعتماد را برای مشتری ایجاد می کند که این دستگاه ها مورد تایید سازمان های بزرگ بین المللی بوده و همچنین با رعایت تمامی اصول و استانداردهای حوزه مربوطه ساخته شده است.

همچنین شما می توانید از وبسایت رسمی انجمن WQA ، گواهینامه دار بودن برند ها و کمپانی های اصلی را مورد برسی قرار دهید. درواقع نماد WATER QUALITY از ارزش بالا و اهمیت ویژه ای در صنعت تصفیه آب برخوردار است و عدم وجود آن بر دستگاهی نشان دهنده ی کیفیت پایین و شاید غیر استاندارد بودن آن است، پس در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خود به وجود یا عدم وجود این آرم دقت داشته باشید.

در صورت هرگونه سوال و یا سفارش تلفنی می توانید از طریق شماره تلگرام تصفیه آب ۰۹۱۳۹۷۰۶۶۵۰  و یا ایمیل info@abgovara.com با کارشناسان تصفیه آب گوارا در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام

چگونه می توانم به شما کمک کنم؟😊

SocialSocial