استاندارد بنیاد ملی بهداشت NSF

آرم NSF

استاندارد بنیاد ملی بهداشت (NATIONAL SANITATION FOUNDATION)

استاندارد بنیاد ملی بهداشت NATIONAL SANITATION FOUNDATION که به اختصار به آن NSF گفته میشود.

استاندارد NSF به صورت تخصصی به بهداشت و ایمنی محصولات مواد غذایی را کنترل مینماید و نشان این استاندارد بر روی هرمحصولی نشان دهنده مناسب بودن آن محصول برای بدن انسان را نشان میدهد.

استاندارد NSF چیست؟

بنیاد استاندارد بنیاد ملی بهداشت NSF در سال 1944 در دانشگاه میشیگان آمریکا تاسیس شد، هدف این بنیاد نظرات بر بهداشت و ایمنی مواد غذایی بود. این نهاد در اولین سالهای فعالیت خود طرح نظرات بر ساخت مخازن سودا را آغاز نمود و با پیشرفت تکنولوژی و رونق بازارهای تولیدات در آمریکا، اغلب اجناس تولید شده که با مواد غذایی سروکار دارند ملزم به رعایت پروتوکول های این نهاد شدند.

این نهاد تا به امروز توانسته است تا بیش از 80 استاندارد را در زمینه بهداشت عمومی ارائه دهد و تولیدکنندگان بسیاری ملزم به رعایت این پروتوکولها شده اند. این نهاد با ورود به جامعه جهانی به NSF INTERNATIONAL  تغییر یافت.

لازم به ذکر است که سازمان NSF در سال 1997 در زمینه کیفیت و ایمنی آب و همچنین سلامت مواد غذایی همکاری خود را با سازمان بهداشت جهانی شروع کرد و تا امروز این همکاری ادامه دارد.

مسائل مورد بررسی NSF در دستگاه تصفیه آب

در مورد دستگاه تصفیه آب نیز این موسسه آزمایش های بسیاری را روی این دستگاه ها انجام داده است؛ درواقع بعد از اطمینان از صحت عملکرد و گذراندن تمامی تست ها با نتیجه مطلوب، این گواهینامه به آنها اعطا می شود. در زیر از جمله مسائلی که مورد بررسی قرار می گیرند اشاره شده است:

  • اطمینان از صحت عملکرد دستگاه تصفیه آب
  • اطمینان از بهداشتی بودن اجزا و قطعات محصول
  • اطمینان از کیفیت محصول
  • اطمینان از عدم تبلیغات گمراه کننده

اهمیت NSF

دستگاه تصفیه آب به عنوان یکی از حساس ترین و مهمترین تجهیزات آب آشامیدنی باید توسط این سازمان بزرگ مورد برسی و کنترل کیفیت قرار گیرد. شما اگر به عنوان مصرف کننده دستگاه تصفیه آب به سلامت خود و خانواده خودتان اهمیت میدهید، باید دستگاه تصفیه آب را انتخاب نمایید که حتماً استاندارد NSF را دارا باشد.

در صورت هرگونه سوال و یا سفارش تلفنی می توانید از طریق شماره تلگرام تصفیه آب ۰۹۱۳۹۷۰۶۶۵۰  و یا ایمیل info@abgovara.com با کارشناسان تصفیه آب گوارا در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام

چگونه می توانم به شما کمک کنم؟😊

SocialSocial