استاندارد سازمان غذا و داروی آمریکا FDA

استاندارد سازمان غذا و داروی آمریکا FDA

 استاندارد سازمان غذا و داروی آمریکا FDA چیست؟

FDA سازمان غذا و داروی آمریکا (Food and Drug Administration) یکی از نهادهای وابسته به وزارت بهداشت، خدمات انسانی ایالات متحده آمریکا و یکی از بخش های اجرایی ایالت می‌باشد.

FDA مسئول حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه از طریق تنظیم و نظارت بر ایمنی مواد غذایی ، محصولات تنباکویی ، مکمل های غذایی، دستگاه های پزشکی، واکسن، تزریق خون، دستگاه های ساطع اشعه الکترومغناطیس (ERED)، محصولات دامپزشکی و لوازم آرایشی است.

استاندارد سازمان غذا و داروی آمریکا FDA

مــدرک FDA یک گواهینامه بین المللی است که از طریـق سـازمان دارو و غـذای آمریکـا جهــت تولید کنندگـان محصولات غـذایـی، دارویی و پزشکـی سر تا سر جهان صادر مـی شود. این مدرک به منـزله به رسـمیت شناختن شـرکت تولید کننـده توسـط FDA، در خصوص بهداشتی بودن و سلامت عمومی محصولات آن شرکت بوده و حکم مجوز ورود محصولات آن شرکت را به آمریکا دارا است.

همچنین این گواهینامه با توجه به شناخته شده بودن نام FDA آمریکا برای کلیه کشور های جهان و جایگاه این سازمان در تبیین و ارائه استانداردهای مربوط به محصولات غذایی و دارویی می تواند نقش تاثیر گذاری در جلب نظر مشتریان خارجی و داخلی جهت صادرات و فروش داشته باشد.

اهمیت FDA

از آنجا که دستگاه های تصفیه آب با سلامتی بدن مرتبط هستند، همواره باید داشت از دستگاهای استاندارد و قابل اطمینان استفاده کرد که یکی از بهترین معیارها برای تحقق این گفته وجود استاندارد FDA برای دستگاه می باشد. برای خرید دستگاه تصفیه آب توجه داشته باشید که از اشخاص مطمئن تهیه کنید و توجه داشته باشید که نشان FDA که یکی از معیار های استاندارد دستگاه تصفیه آب است روی آن حک شده باشد.

در صورت هرگونه سوال و یا سفارش تلفنی می توانید از طریق شماره تلگرام تصفیه آب ۰۹۱۳۹۷۰۶۶۵۰  و یا ایمیل info@abgovara.com با کارشناسان تصفیه آب گوارا در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام

چگونه می توانم به شما کمک کنم؟😊

SocialSocial