طول عمر طولانی تر با نوشیدن آب سالم و با کیفیت

زندگی طولانی با نوشیدن آب سالم

طول عمر طولانی تر با نوشیدن آب سالم

در عصر مدرن ما، پیشرفت در مراقبت های بهداشتی، رژیم غذایی و انتخاب شیوه زندگی بهتر باعث افزایش امید به زندگی به طور متوسط ​​بیش از 30 سال شده است. یکی از دلایل اصلی که برای داشتن زندگی طولانی تر شناسایی شده، دسترسی به آب سالم و تمیزتر و با کیفیت بهتر است. البته همه ما می دانیم که برای اینکه زنده بمانیم باید به طور مرتب در کوتاه مدت به طور منظم آب با کیفیت خوب بنوشیم. در این مقاله، ما بررسی خواهیم کرد که آیا نوشیدن آب می تواند به شما در زندگی طولانی مدت کمک کند. آیا نوشیدن آب به شما کمک می کند تا زندگی طولانی تری داشته باشید؟

نوشیدن آب سالم برای داشتم عمر طولانی تر چقدر مهم است؟

در رابطه با موضوع افزایش امید به زندگی، دکتر جفری گریفیتس از دانشکده پزشکی دانشگاه توفت معتقد است که نقش آب تمیز دست کم گرفته شده است. برخی از کارشناسان بر این باورند که فواید مثبت ناشی از مصرف منظم آب با کیفیت خوب بسیار مستند است. شاید به این صورت باشد که مزایای تجمعی آب آشامیدنی در طول سالها، در واقع به طول عمر طولانی تر کمک می کند.

مزایای استفاده از آب تولید شده از دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس:

فواید سلامتی زیادی وجود دارد که با نوشیدن مرتب آب با کیفیت خوب می توان از آن لذت برد. در اینجا به عواملی که باعث طول عمر طولانی تر با نوشیدن آب سالم می شود می پردازیم.

1. نوشیدن آب سالم در کاهش خستگی

ننوشیدن آب به طور مرتب باعث خستگی روز می شود که این یکی از اولین علائم کم آبی بدن است. هنگامی که سطح هیدراتاسیون ما حتی کمی کاهش می یابد، می تواند تأثیر چشمگیری داشته باشد. بسیاری از مردم نمی دانند که احساس خستگی و بی حالی در حقیقت نشانه های شدید کم آبی بدن است.

2. عملکرد حافظه

مغز انسان یکی از مهمترین اعضای بدن ماست و از 95٪ آب تشکیل شده است. وقتی کم آبی بدن رخ می دهد، ظرفیت ذهنی و انرژی کم می شود و حتی خاطرات ما نیز مختل می شوند.

3. جذب مواد مغذی

رسیدن مواد مغذی مناسب به قسمتهای صحیح بدن برای سلامتی و ماندگاری مناسب بسیار ضروری است. آبی که می نوشیم به انتقال مواد مغذی و اکسیژن به سلولهای مستقر در بدن ما کمک می کند. واکنشهای اساسی شیمیایی نیز تسهیل می شوند و این مهم برای حفظ صحیح عملکرد بدن است.

4- تغذیه پوست

پوست ما بزرگترین اندام بدن است. از سلولهای پوستی تشکیل شده است و مانند سایر سلولهای بدن ما دارای آب است. هنگامی که ما به اندازه کافی آب خوب نمی نوشیم، پوست ما رنج می برد و قادر به حفظ رطوبت اساسی نیست. این همان پوست خشک نیست، که نشانگر کمبود روغنهای اساسی است و با درمان موضعی می توان آن را اصلاح کرد. کمبود رطوبت در پوست یک مسئله داخلی است که تنها با حفظ سطح کافی از هیدراتاسیون قابل رفع است.

5- حذف سموم

ایجاد سموم در بدن یک بخش اساسی برای سالم ماندن در طولانی مدت است. آبی که ما می نوشیم بعنوان روان کننده برای نرم کردن مدفوع و ترویج عملکرد روده عمل می کند. اگر آب کافی بنوشیم، روده بزرگ خشک می شود و این یک عامل اصلی یبوست است.

6. گردش خون

نوشیدن مقدار آب کافی برای گردش خون، در بدن ما ضروری است. خون برای انتقال مواد مغذی و اکسیژن به سلولها در بدن و از بین بردن ضایعات متابولیک مورد نیاز است.

7. دستگاه گوارش

ما برای از بین بردن مواد غذایی برای اهداف گوارشی باید آب بنوشیم. هنگامی که غذای ما به طور صحیح هضم شود، جذب مواد مغذی موردنیاز آسانتر است و آب به تمیز نگه داشتن دستگاه گوارش کمک می کند.

همه این کارکردهای بدن برای یک زندگی طولانی و با کیفیت بسیار حیاتی است و نوشیدن آب سالم به شما کمک می کند. متخصصان بسیاری وجود دارند که نوشیدن آب خوب را به عنوان یک اقدام ضد پیری ترویج می کنند. این ممکن است برای بعضی از افراد یک اعتقاد شدید باشد، اما همانطور که دیدیم، مصرف آب مطمئناً می تواند به سالم نگه داشتن بدن ما کمک کند.

استفاده از دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس در خانه، می تواند آب گوارا و سالم بدون ناخالصی های مضر در اختیار شما قرار دهید. و با نوشیدن این آب، به زودی شما شاهد فواید شگفت انگیز آب درمانی خواهید بود.

در فروشگاه تصفیه آب گوارا، ما بهترین راه حل ها را برای انواع مشکلات آب ارائه می دهیم. ما بهترین سیستم های تصفیه آب را در ایران داریم، که به شما در انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب مطابق با منطقه مورد نظر کمک می کنند.

در صورت هرگونه سوال و یا سفارش تلفنی می توانید از طریق شماره تلگرام تصفیه آب ۰۹۱۳۹۷۰۶۶۵۰  و یا ایمیل info@abgovara.com با کارشناسان تصفیه آب گوارا در ارتباط باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام

چگونه می توانم به شما کمک کنم؟😊

SocialSocial