طرح مشورتی مقررات آب WRAS

طرح مشورتی مقررات آب WRAS

طرح مشورتی مقررات آب WRAS

WARS مخفف عبارت Water Regulations Advisory Scheme بوده و به معنای «طرح مشورتی مقررات آب» است. هدف آن ارائه یک سری استانداردهای کیفی برای تضمین کیفیت آب است و بیشتر توسط شرکت ها و کمپانی هایی که در زمینه تصفیه آب و ساخت انواع دستگاه تصفیه آب ، فعال هستند استفاده می شود.

هدف WRAS کمک به حفاظت از سلامت عمومی با جلوگیری از آلودگی منابع آب عمومی است. این کار استفاده موثر از آب را تقویت می کند. مقررات تجهیزات  آب و انواع دستگاه تصفیه آب ( قطعات تصفیه آب و اتصالات آب ) را تسهیل ساخته و ترویج می دهد.

WRAS یکی از شرکت های عضو اشتراک گارانتی محدود است و از مشترکین انجمن تجهیزات آبی در انگلستان می باشد.

گواهینامه طرح مشورتی مقررات آب WRAS چهار هدف اصلی دارد:

  • تلاش برای افزایش آگاهی و درک درست از مقررات مربوط به لوازم و  اتصالات آب
  • ارائه طرح مصوب، فرآیندها و راهنمایی برای فعال کردن سازمان برای تشریح انطباق
  • ارائه پشتیبانی به شرکت های آب با ارائه راهنمایی برای توانایی در تفسیر مقررات
  • نمایندگی صنعت عرضه آب انگلستان به عنوان یک صدا بر روی مقررات اتصالات آب. همچنین  راهنمایی های مربوطه، کدهای عمل و استانداردها ی آب و تصفیه آب را توسعه میدهد.

مجوز WRAS چیست؟

هر اتصال، قطعه و لوله آبی که نصب می شود تا آب را توسط خطوط اصلی و عمومی تامین آب انگلستان دریافت و منتقل کند، باید مطابق قوانین عرضه آب (اتصالات آب) انگلستان باشد. لوازم آب نباید باعث هدر رفت، مصرف بی رویه یا آلودگی آب شوند و باید دارای کیفیت و استاندارد مناسب باشند.

مجوز WRAS ساده ترین راه برای تشریح تجهیزات است. آنچنان که نمایندگان تامین آب آن را مستقیما ارائه داده و بنابراین هر منبع آبی در انگلستان آن را تایید کرده است.

مجوز محصول WRAS: کلیه محصولات مرتبط با آب و تصفیه آب از قبیل دریچه ها، دیگ های بخار و دوش ها، آزمایشات کیفیت آب و مکانیکی را انجام دادند. این نوع از مجوزها نشان دهنده تایید کامل الزامات مقررات، مشروط بر نصب اتصالات با توجه به شرایطی که مجوز داده شده می باشد.

مجوز مواد WRAS: مواد و قطعات غیر فلزی مانند مواد و حلقه های او شکل از جنس ورقه های پلاستیکی، که تحت نظر تست کیفیت آب و تاثیراتشان می باشند. این نوع از تاییدیه ها نشان می دهد که مواد و اجزا غیرفلزی به خودی خود آب را آلوده نمی کنند و بنابراین این نیاز به مقررات خاص راضی کننده می باشند.

امروزه شرکت های معتبری که در زمینه تولید دستگاه تصفیه آب خانگی و دستگاه تصفیه آب صنعتی فعالیت می کنند، از گواهینامه WRAS برای اطمینان از اینکه اتصالات، لوله ها و قطعات بکار رفته در دستگاه تصفیه آب دارای کیفیت لازم هستند، استفاده می کنند.

در صورت هرگونه سوال و یا سفارش تلفنی می توانید از طریق شماره تلگرام تصفیه آب ۰۹۱۳۹۷۰۶۶۵۰  و یا ایمیل info@abgovara.com با کارشناسان تصفیه آب گوارا در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام

چگونه می توانم به شما کمک کنم؟😊

SocialSocial