چرا از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده کنیم؟

چرا از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده کنیم؟

چرا از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده کنیم؟

در این مقاله به بررسی دلایل مهم استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی می پردازیم.که نشان می دهد استفاده از آب تصفیه شده درزندگی ما چقدر تأثیرگذار است.

دلایل استفاده از دستگاه تصفیه آب 

۱- حذف کلر از آب آشامیدن 

آب کلر دار برای استخرها خوب است، زیرا این یک روش عالی برای ضدعفونی و تصفیه آب راکد است. اما آب استخر برای نوشیدن مناسب نیست زیرا کلر برای انسان مضر است. با این وجود، آب شهری( لوله کشی) حاوی مقداری کلر است، بنابراین بهتر است قبل از نوشیدن آب ،کلر را حذف کنید.(فیلتر های دستگاه های تصفیه آب خانگی تا ۹۵ درصد کلر را از آب حذف می کنند.)

۲- حذف سرب از آب آشامیدنی

با استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی سرب به شدت کاهش پیدا می کند، چرا که فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی فورا آن را حذف می کند. بنابراین، شما قادر خواهید بود از بیماری هایی که توسط این ماده سمی به وجود می آید، پیشگیری کنید. کارشناسان حتی خاطرنشان می کنند که سرب یکی از دلایل اصلی اختلال یادگیری در میان کودکان است، بنابراین بهتر است در صورتی که دارای فرزند هستید، آب آشامیدنی خود را حتما تصفیه کنید

٣- کاهش خطرات سرطان

از آنجا که کلر و از طرف دیگر، محصولات جانبی کلر ( تری هالومتان ها ) حذف می شوند، شما و خانواده تان از انواع مختلف سرطان ها مانند سرطان پستان، سرطان مثانه، سرطان روده بزرگ، سرطان رکتوم و موارد دیگر محافظت می شوید.

۴- کاهش هزینه های مرتبط با پزشکی

همه می دانیم که پیشگیری بهتر و کم هزینه تر از درمان است. با استفاده از یک دستگاه تصفیه آب خانگی، آب شرب شما سالم تر خواهد بود و شما و خانواده تان دیگر درگیر بیماری های مرتبط با آب نیستید، لذا نیازی به هزینه های پزشکی مرتبط با آلودگی و مسومیت آبی در این خصوص نخواهید داشت.

۵- کاهش مشکلات گوارشی

جالب است بدانید که میکروارگانیزمهایی مثل کریپتوسپوریدیم و جیاردیا، انلگهایی دارای کیست هستند که نسبت به گندزداهایی مانند کلر مقاوم می باشند. این انگل ها با عث ایجاد مشکلات روده ای و گوارشی می شوند. دستگاه های تصفیه آب خانگی اگر مجهز به فیلترهای UF باشند قادر به حذف فیزیکی این انگل ها می باشند. به این ترتیب دیگر مشکلات گوارشی مرتبط با آلودگی آب آشامیدنی نخواهید داشت.

۶- تقویت سیستم ایمنی برای فرزندان شما

به ویژه فرزندان شما به بهترین آب آشامیدنی، نیاز دارند. آب سالم با تقویت سیستم ایمنی بدن، آنها را قوی تر می کند. این بدان معنی است که آنها کمتر مریض می شوند و می توانند از اوقات خود لذت ببرند.

٧- تخلیه و سم زدایی راحت تر

جالب است بدانید که حدود ۲۱۰۰ ماده ی سمی شناخته شده می تواند از طریق آب وارد بدن ما شود. آب تصفیه شده باعث می شود کلیه های شما به درستی در سم زدایی بدن شما عمل کنند. هر چه آب سالم تری بنوشید توانایی بدن خود را برای دفع سموم ، افزایش می دهید.

٨- جلوگیری از نقص های احتمالی در زمان بارداری

برخی مطالعات نشان داده اند که نیترات در آب آشامیدنی می تواند جنین را در معرض خطر بیشتری برای اسپینای بیفیدا و سایر نقایص زایمان قرار دهد. و همچنین در درست کردن شیر خشک با استفاده از آب تصفیه شده از احتمال مسمومیت نوزاد خود، جلوگیری می کنید.

٩- کنترل بهتر وزن

حفظ وزن ایده آل شما با آب تصفیه شده ، آسانتر خواهد بود. علاوه بر این، شما کربوهیدرات و قند بیش از حد جذب نمی کنید. اگر اضافه وزن دارید ، توصیه می شود آب بیشتری نسبت به افرادی که دارای اندام متوسطی هستند ، مصرف کنید.

در صورت هرگونه سوال و یا سفارش تلفنی می توانید از طریق شماره تلگرام تصفیه آب ۰۹۱۳۹۷۰۶۶۵۰  و یا ایمیل info@abgovara.com با کارشناسان تصفیه آب گوارا در ارتباط باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام

چگونه می توانم به شما کمک کنم؟😊

SocialSocial