چرا باید دستگاه تصفیه آب بخریم؟!

جرا دستگاه تصفیه آب بخریم

چرا باید دستگاه تصفیه آب بخریم؟!

طی چند سال اخیر به دلیل خطرات و بیماری های ناشی از آلودگی آب، شرکت های فعال در حوزه سلامت، با تکنولوژی های مختلف به تولید دستگاه های تصفیه آب روی آورده اند. و با بهره برداری دقیق از تکنولوژی اسمز معکوس و دقت ۰۰۰۱/ ۰ میکرون قادر به حذف آلایندهای بیماری زای آب از جمله عناصر سنگین، باکتری ها، ویروس ها و دیگر آلاینده ها می باشد و با باز پس دهی املاح آب این امکان را فراهم ساخته تا با آسودگی خاطر از یک آب تصفیه شده سالم استفاده نمایید.

پنج دلیل مهم برای سرمایه گذاری در بهترین دستگاه تصفیه آب 

جلوگیری از بیماریها

آلایندهای موجود در آبهای زیرزمینی طیف گسترده ای از عوامل فیزیکی، مواد شیمیایی غیرآلی، مواد شیمیایی آلی، باکتری ها و مواد رادیواکتیو را در بر می‌گیرند. نفوذ فاضلاب های شهری و صنعتی به آبهای زیرزمینی، فرسودگی لوله کشی های شهری و در نتیجه اکسید شدن لایه های داخلی لوله های انتقال آب و سایر عوامل، منجر به آلودگی آب های آشامیدنی می شوند. همچنین وجود انواع میکروپلاستیک ها، و انواع فلزات سنگین از جمله جیوه، مس، سرب، کادمیوم، آرسینک در آب های آشامیدنی، تهدیدی برای سلامتی انسان می باشد.

مقرون به صرفه بودن

آب های معدنی موجود در بطری، عمدتا به دلایلی از جمله تکنولوژی پایین میکروب زدایی اکثر تولید کنندگان آب معدنی، مواد شیمیایی موجود در پلاستیک بطری ها، مشکلات زیست محیطی و هزینه های آن، برای استفاده مداوم مناسب نمی باشد. از طرفی وقتی بطری های پلاستیکی در معرض نور خورشید قرار می گیرند، پس از مدتی مقادیری از ماده شیمیایی BPA و سایر مشتقات نفتی پلاستیک جدا شده و وارد آب می شود. این مواد نفتی، افراد را دچار بیماریهای مختلف می کنند.

ضروری برای رفاه عمومی

نگران تصفیه آب هستید که مواد معدنی طبیعی لازم برای بدن انسان را از بین ببرد؟ دستگاه های تصفیه آب 6 مرحله ای،  به خوبی با استفاده از فیلتر مینرال موجود در آن، مواد معدنی و مفید را به آب بر می گرداند و آب سالم وبا کیفیت را در اختیار شما قرار می دهد. اگر در حال پخت و پز غذا با آب شیر آب فیلتر نشده هستید، ممکن است با مشکلات گوارشی و سایر مشکلات هضم مرتبط با آب روبرو شوید. از این رو استفاده از سیستم تصفیه آب برای پختن غذای سالم و ساخت سیستم ایمنی قوی بسیار توصیه می شود.   

برترین تکنولوژی

دستگاه تصفیه آب مجهز به فن آوری های پیشرفته RO استدستگاه تصفیه RO به کمک فناوری غشایی به از بین بردن نمک ، میکروب و ناخالصی های ناخواسته کمک می کند. اگر کیفیت آب در منطقه شما سخت است، استفاده از دستگاه تصفیه آب RO بسیار توصیه می شود. دستگاه تصفیه آب با قدرت حذف کلیه ناخالصی های آب تا 0/0001 میکرون از قبیل ذرات معلق، گل‌ولای، فلزات سنگین نظیر سرب، کلر و گازهای محلول، طعم، بو و مزه نامطبوع، رسوبات، نمک‌ها، یون‌های تک ظرفیتی و چند ظرفیتی حذف ذرات مضر از قبیل نیترات و نیتریت و عناصر رادیو اکتیویته آبی سالم و گوارا را برای شما به ارمغان می‌آورد.

موجب صرفه جویی در وقت

یک سیستم تصفیه به صرفه جویی در وقت کمک می کند. این امر نیاز به جوشاندن آب و نیاز به تنظیم آن در دمای معمولی را برای جلوگیری از نوشیدن در بدن از بین می برد. نصب ساده و یک بار یک سیستم تصفیه باعث می شود آب آشامیدنی سالم همان طعم را حفظ کند.   

شما باید بهترین دستگاه تصفیه آب را نه فقط برای نوشیدن ایمن، بلکه برای اطمینان از سلامتی خود انتخاب کنید. اگر قصد خرید دارید می توانید با تماس با کارشناسان آب گوارا، مناسب ترین دستگاه تصفیه آب با توجه به نیاز خودتان، انتخاب کنید.

در صورت هرگونه سوال و یا سفارش تلفنی می توانید از طریق شماره تلگرام تصفیه آب ۰۹۱۳۹۷۰۶۶۵۰  و یا ایمیل info@abgovara.com با کارشناسان تصفیه آب گوارا در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام

چگونه می توانم به شما کمک کنم؟😊

SocialSocial