دستگاه تصفیه آب از نظر طب سنتی

دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب از نظر طب سنتی

با توجه به نظرات اساتید و حکمای طب سنتی برای سلامت بدن انسان و داشتن صحت سه عامل اصلی تشکیل دهنده خورد و خوراک و تغذیه یعنی آب، نمک و روغن میباشند. سلامت این سه فاکتور یعنی آب آشامیدنی، نمک طعام و روغن باعث جلوگیری از مشکلات و بیماری های گوارشی و قلبی و سایر عوارض دیگر میگردد . طبق نظر اساتید برجسته طب سنتی در رابطه با آب آشامیدنی میفرمایند که ما در لوله کشی آب آشامیدنی شهری دو مشکل اساسی داریم .

مشکلات آب آشامیدنی شهری

1) لوله کشی آب شهری که عمدتا از سرب تشکیل شده اند. وقتی ما از آب آشامیدنی لوله کشی استفاده مینماییم سرب وارد جریان آب آشامیدنی می شود که باعث وجود عوارض و بیماری های متعددی برای بدن انسان خواهد شد در صورتی که لوله کشی آب قدیمی در کشور ایران با گل پخته شده تولید میشد .

2) در سطح کلان آب آشامیدنی لوله کشی کلرزنی میشود. کلر موجود در آب آشامیدنی در شرایط مختلف متفاوت است. برای مثال در شرایط کنونی که شیوع ویروس کرونا Corona Virus یا همان کووید-19 Covid-19 اتفاق افتاده است دوز کلرزنی به آب آشامیدنی در تهران کرج و سراسر شهرهای ایران افزایش یافته است و طبق گفته، استاتید برجسته طب سنتی دوز بالای کلر در آب آشامیدنی باعث ایجاد بیماری در بدن انسان میشود. حذف کلر از آب آشامیدنی با طب سنتی با دو قاشق سرکه در هر دو لیتر انجام میشود .

با این حال طبق گفته های اساتید طب سنتی وجود سرب و کلر در آب آشامیدنی منجر به بیماری های متعددی میگردد . این مسئله میتواند دستگاه تصفیه آب خانگی در طب سنتی را تایید کند. استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی در طب سنتی میتواند به افزایش کیفیت آب آشامیدنی لوله کشی شهری کمک شایانی نماید زیرا یک دستگاه تصفیه آب خانگی، که طبق تاییدیه سازمان جهانی بهداشت NSF و سازمان غذا و دارو آمریکا FDA و گواهی بین المللی کیفیت آب آشامیدنی Water Quality آب آشامیدنی را تصفیه مینماید و از بهترین روش تصفیه آب آشامیدنی یعنی سیستم اسمز معکوس RO بهره میگیرد میتواند طبق استانداردهای موجود در طب سنتی آب آشامیدنی لوله کشی شهری را عاری از هر گونه املاح مضر نماید .

در ادامه به بررسی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی میپردازیم و به شما توضیح خواهیم داد که چرا دستگاه تصفیه آب در طب سنتی میتواند گزینه مناسبی برای استاندارد سازی آب و افزایش سلامت آب آشامیدنی مصرفی باشد .

تا اینجا به بررسی فاکتورهایی که در طب سنتی باعث ایجاد بیماری در بدن انسان میگردند پرداختیم. در طب سنتی بهترین آب برای آشامیدن آبی سبک از نظر سختی میباشد که سرما و گرما را زود به خود جذب نماید . طبق بررسی های علمی انجام شده و همچنین آزمایشاتی که کارشناسان فنی تصفیه آب گوارا انجام دادند آب آشامیدنی خروجی و تصفیه شده از دستگاه های تصفیه آب خانگی این فروشگاه هم در فریزر زودتر از آب آشامیدنی با سختی بالای لوله کشی شهری به انجماد میرسد و هم در کتری زودتر به جوش میاید . این مسئله به خاطر نبود املاح مضر و اضافی در آب آشامیدنی تصفیه شده رخ میدهد که تنها مولکولهای آب آشامیدنی تصفیه شده به جذب گرما و سرما میپردازند.

جلوگیری از انواع بیماری ها توسط آب آشامیدنی در طب سنتی پیشنهاد میگردد. برای مثال اکثر اساتید طب سنتی در زمان معاینه و صحبت راجع به بیماری های گوناگون میفرمایند که آب آشامیدنی مصرفی شخص بیمار باید قبل از انجام هر تجویزی سالم و پاکیزه گردد. با توجه به این مسئله، استفاده از دستگاه های تصفیه آب گوارا می تواند گزینه مناسبی برای حل این موضوع باشد.

شما باید بهترین دستگاه تصفیه آب را نه فقط برای نوشیدن ایمن، بلکه برای اطمینان از سلامتی خود انتخاب کنید. اگر قصد خرید دارید می توانید با تماس با کارشناسان آب گوارا، مناسب ترین دستگاه تصفیه آب با توجه به نیاز خودتان، انتخاب کنید.

در صورت هرگونه سوال و یا سفارش تلفنی می توانید از طریق شماره واتساپ و تلگرام تصفیه آب ۰۹۱۳۹۷۰۶۶۵۰  و یا ایمیل info@abgovara.com با کارشناسان تصفیه آب گوارا در ارتباط باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام

چگونه می توانم به شما کمک کنم؟😊

SocialSocial