مقایسه آب معدنی و دستگاه تصفیه آب

آب معدنی یا آب تصفیه

آب‌ معدنی یا دستگاه‌های تصفیه خانگی؟

سوالی که برای خیلی از هموطنان گرامی ممکن است پیش آمده باشد. در مطلب ذیل چند نکته و مقایسه در این باره آورده شده که مطالعه ی آن کمک بسیار زیادی به انتخاب ما میکند.

در اینجا به بررسی مقایسه آب معدنی و دستگاه تصفیه آب خانگی می پردازیم.

  • املاح

املاح و ترکیبات موجود در آب معدنی بعد از استفاده پیاپی در بدن رسوب کرده و موجب بیماری هایی از قبیل سنگ کلیه و .. می گردد.

  • تاریخ انقضاء

آب های معدنی در اروپا فقط یک هفته تاریخ مصرف دارند اما آب معدنی های موجود در فروشگاه های ایران تا 6 ماه؟؟؟

  • مواد نگهدارنده

شرکت های تولید کننده آب معدنی برای ماندگاری بیشتر، به ازای هر یک لیتر، نیم میلی گرم فلوراید به آب معدنی اضافه میکنند که این ماده نگهدارنده بدون طعم و بو میباشد و برای بدن انسان بسیار خطرناک و سرطان زاست. هنگامی که فلوراید وارد بافت های بدن می شود، محیط بافت را اشغال نموده و سبب خروج آب های میان بافتی می گردد و بدن بطور خودکار یک لایه ی لزج ایجاد می کند که به مرور زمان بافت ها بزرگ می شوند که اصطلاحا به آن احتباس آب در بدن می گویند.آب خروجی دستگاه تصفیه آب بدون مواد نگهدارنده و کاملا برای بدن مناسب می باشد.

  • شرایط نگهداری

آب های معدنی در بسته بندی های پلاستیکی عرضه می گردند که شرایط نگهداری خاصی دارند ، بطور مثال بسته های آب معدنی نباید در معرض تابش نور مستقیم خورشید قرار بگیرند، در حالی که شرایط نگهداری آب های معدنی موجود در فروشگاه های ایران استاندارد نیست.بسته های پلاستیکی آب معدنی در مقابل نور خورشید مواد پلیمری خود را آزاد کرده و در آب  حل میکنند،مواد پلیمری برای سلامتی بسیار خطرناک و سرطلان زاست.دستگاه تصفیه آب هیچ گونه مواد پلیمری را به آب اضافه نمی کند.

  • صرفه اقتصادی

استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی در منازل و آپارتمانها ، آب سالم و سبُکی را به شما عرضه می نماید که در مقایسه با بطری های آب معدنی از نظر اقتصادی، کیفیت و سلامت نیز بسیار ارزشمند می باشد.یک خانواده اگر یک دستگاه تصفیه آب خریداری کند هزینه آن در مقابل با خرید بسته های آب معدنی به گونه ای است که در عرض چند ماه جبران خواهد شد.در واقع هزینه خرید دستگاه تصفیه آب بسیار هوشمندانه است.

  • کمک به طبیعت

استفاده از بطری های آب معدنی بطور روزمره و همیشگی برای طبیعت بسیار زیان بار است.ما انسان ها برای کمک به هرچه زیباتر،پاک تر و بقای کره زمین به اندازه سهم خود از این کره خاکی نباید از مواد پلاستیکی و یکبار مصرف بیش از حد نرمال استفاده کنیم.

دراین بین روشهای دیگری هم شنیده میشود که هیچ کدام از آنها توانایی تولید آب آشامیدنی با کیفیت را ندارد .بعنوان مثال گفته می شود ؛ برای داشتن آبی سالم،آب لوله کشی را بجوشانید!این درحالیستکه با جوشاندن،نه تنها املاح و ناخالصی های آب از بین نمی روند،بلکه به دلیل تبخیر و کم شدن تعداد مولکولهای آب ، غلظت ناخالصی ها نیز افزایش می یابد.

با توجه به مطالبی که مطرح شد ، بهترین راه برای اطمینان از سلامت آب آشامیدنی ، استفاده از دستگاه تصفیه آب می باشد که البته خرید دستگاه تصفیه آب اصل پیشنهاد اصلی ماست.

در صورت هرگونه سوال و یا سفارش تلفنی می توانید از طریق شماره تلگرام تصفیه آب ۰۹۱۳۹۷۰۶۶۵۰  و یا ایمیل info@abgovara.com با کارشناسان تصفیه آب گوارا در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام

چگونه می توانم به شما کمک کنم؟😊

SocialSocial