تصفیه آب چیست ؟

تصفیه آب، دستگاه تصفیه آب، آب گوارا

تصفیه آب چیست ؟

تصفیه آب چیست؟ تصفیه آب به طور کلی یعنی پاکسازی آب از انواع املاح آلی و معدنی،

تصفیه خانه های شهری، آب های زیر زمینی و سطحی را با عبور دادن از انواع فیلترها و در نهایت کلر زنی آن، به آب آشامیدنی مردم شهر تبدیل و به لوله کشی خانه ها هدایت می نمایند. اما تا اینجای کار، آب آشامیدنی به طور کامل از املاح مضر، تصفیه و تمیز نخواهد شد.

وجود بعضی از املاح موجود در آب، که باعث سختی آب می شود و بعضی دیگرکه در انسان ایجاد بیماری هایی مانند قلبی _عروقی، صدمات کلیوی، ضعف ماهیچه ها و اعصاب مرکزی، انواع سرطان ها و … می شود باید از آب شرب حذف شود. پس از کلر زنی آب، باید مراحل حذف کلر از آب نیز انجام گیرد چون خود کلر با وجود انگل زدایی از آب ، باعث ریزش مو و چروک شدن پوست نیز خواهد شد. از دیگر ذراتی که در تصفیه خانه های شهری حذف نمی شود، آلومینیوم است که باعث بروز آلزایمر در بدن انسان خواهد شد و همچنین مضرترین ذره موجود در آب آشامیدنی که باید سطح آن به کمترین مقدار خود برسد نیترات است وجود نیترات درآب باعث سرطان زایی در انسان می شود که باید این املاح از آب حذف شوند تا یک آب سالم وگوارا داشته باشیم. حذف همه این املاح با یک دستگاه تصفیه آب خانگی با روش اسمز معکوس انجام می شود.

در صورت هرگونه سوال و یا سفارش تلفنی می توانید از طریق شماره تلگرام تصفیه آب ۰۹۱۳۹۷۰۶۶۵۰  و یا ایمیل info@abgovara.com با کارشناسان تصفیه آب گوارا در ارتباط باشید.

2 دیدگاه برای “تصفیه آب چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام

چگونه می توانم به شما کمک کنم؟😊

SocialSocial