ضمانت بازگشت وجه

فروشگاه آب گوارا به منظور ایجاد تجربه ی خریدی بدون نگرانی و اضطراب، شرایط ویژه بازگرداندن کالا را در نظر گرفته است تا با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید.

بدین منظور برای کالاهایی که باید از نظر فیزیکی سالم بدست مشتری برسد، گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی در نظر گرفته شده و شامل 5 روز مهلت تست در نظر گرفته شده است.

شرایط استفاده از 5 روز ضمانت بازگشت وجه:

اگر کالا از نظر مشخصات ظاهری و فیزیکی با اطلاعات وبسایت مغایرت داشته باشد:

– وجود مغایرت، باید حداکثر طی یک روز کاری پس از دریافت کالا، از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود. ملاک تاریخ دریافت کالا، زمان تحویل ثبت شده در سیستم شرکت پست است.
– اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
-ممکن است در برخی موارد تصویر بارگذاری شده روی سایت با محصول اصلی تفاوت داشته باشد. به همین دلیل معیار مشخصات فنی و فیزیکی و برند محصول که در صفحه توضیحات نوشته شده، می باشد.
– در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
– در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

اگر مشتری از سفارش خود منصرف شود:

– اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به فروشگاه آب گوارا اطلاع داده شود.
– مشتری حداکثر تا 48 ساعت پس از ثبت نهایی سفارش می تواند از خرید خود انصراف دهد.
– در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود (پلمپ) بوده، از آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود.
لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد:

– اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 5 روز کاری پس از دریافت کالا، به فروشگاه آب گوارا اطلاع داده شود.
– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 5 روز مهلت استفاده، نگهداری شده و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
– استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود.
– برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
– این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.

– معیار اصلی تشخیص اینکه ایراد و اشکال فنی از کالا بوده و یا بخاطر استفاده نامناسب کاربر ایجاد شده، فقط نظر کارشناسان شرکت آب گوارا بوده و شرکت هیچ گونه تعهدی نسبت به عمل به نظر سایر کارشنایان و یا خریدار ندارد. ما در شرکت آب گوارا می کوشیم حداکثر رضایت مشتری را جلب کنیم و به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که تمام ایرادات و اشکالات احتمالی را که از سوی شرکت به وجود آمده با کمال میل پذیرفته و آن را جبران کنیم.

چگونه کالا را ارسال کنم؟

– لطفاً قبل از هر اقدامی با فروشگاه تماس بگیرید و از ارسال کالا بدون هماهنگی خودداری کنید.
– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه و قطعات به همراه کالای اصلی ارسال شود.
– برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
– فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید.
– در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست DHL یا پست پیشتاز استفاده کنید.
هزینه پست بر عهد خود مشتری می باشد.
– اگر ساکن یزد هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با فروشگاه تماس بگیرید.
– بسته خود را به آدرس-استان یزد، شهر میبد، خیابان باهنر، کوچه طلوع 6، فرعی اول سمت راست، انتهای کوچه بن بست، کد پستی ۸۹۶۱۷۴۵۹۹۸  ارسال کنید.

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

– اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش آب گوارا برسد، هزینه‌های ارسال به عهده آب گوارا است.
– برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به شرکت آب گوارا ارسال شود.
– در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان آب گوارا، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

– کارشناسان خدمات پس از فروش ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان آب گوارا تایید شود،کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند.

لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ فروشگاه آب گوارا بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، فروشگاه آب گوارا تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.
– اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و فروشگاه آب گوارا در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا -درج شده در فاکتور- به مشتری را می‌پذیرد.
– پس از دریافت و پذیرش کالا توسط فروشگاه آب گوارا، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، بین 3 تا 5 روز کاری زمان خواهد برد.
– از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
– ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش فروشگاه آب گوارا است.

درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟

درخواست خود را به ایمیل info@abgovara.com ارسال کرده و یا پیام خود را در صفحه “تماس با ما” ارسال کنید.